Realizujemy od podstaw inwestycje budowlane oparte na budowie domów w technologiach tradycyjnych oraz energooszczędnych. Nasza firma – Remo Invest, zajmuje się kompleksową realizacją usług budowlanych w zakresie domów mieszkalnych. Począwszy od załatwienia spraw urzędowych, w tym wszelkiego rodzaju pozwoleń, aż przez realizację całego projektu. Nowoczesna technologia, budowa domów w miejscowości Tychy i w innych miastach regionu, profesjonalna obsługa klienta oraz dobranie i wykorzystanie najlepszych materiałów, właśnie tym charakteryzuje się nasza firma.

W Remo Invest wiemy, jak ważne dla klienta jest realizowanie inwestycji pod klucz, dlatego wszystkie formalności oraz całą realizację inwestycji bierzemy na siebie. Nad budową czuwał będzie doświadczony kierownik robót budowlanych, a ponadto budowa zostanie zrealizowana zgodnie z normami budowlanymi oraz sztuką budowlaną. Realizujemy projekty małe i duże, wykonując każdą budowę zgodnie z wytycznymi klienta. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

 

Budowa Domów w Technologii Tradycyjnej

Nasza firma wykonuje domy w technologii tradycyjnej. Niewątpliwą zaletą tej technologii jest sprawdzona konstrukcja, przetestowane rozwiązania budowlane oraz efektywność, którą osiąga się dzięki doświadczeniu. Nasza firma wykonuje domy tradycyjne w oparciu o wieloletnie doświadczenie, gwarantując komfort i bezpieczeństwo w domu.

Domy Pasywne I Energo Oszczędne

Specjalistyczne domy pasywne i energooszczędne nie muszą być wcale drogie. Wykonujemy je w bardzo nowoczesnej technologii, gwarantując najwyższy stopień komfortu zamieszkania. Domy te są w pełni przygotowane dla tych, którzy cenią sobie przede wszystkim komfort oraz wysoki standard życia i zamieszkania w nowoczesnym domu, który zostanie wykonany przez nas.

Domy dla Młodych w programie MDM

Specjalistyczny program MDM, czyli Dom dla Młodych, to program, który pozwala młodym małżeństwom uzyskać dodatkowe środki na własny dom. My natomiast doskonale te środki pozwolimy zainwestować, budując dom najwyższej klasy. Poprzez zastosowanie specjalistycznych materiałów, wykonamy dom komfortowy i nowoczesny, a nasza wiedza pomoże zdobyć niezbędne dokumenty do uczestnictwa w tym programie.

Wykończenie Wnętrza Domu

Nasze doświadczenie pozwoliło nam na wykonanie innowacyjnych rozwiązań również, jeśli chodzi o wykończenie wnętrza domu. Realizujemy specjalistyczne prace wykończeniowe, dobieramy materiał, pomagamy w rozwiązaniach, a także gwarantujemy wsparcie najlepszych architektów i dekoratorów wnętrz. Z nami Twoje wnętrza odnajdą nowy standard.