Dokładamy wszelkich starań, aby oferta naszej firmy była jak najbardziej dopasowana do potrzeb naszych klientów. Dlatego właśnie budowa domów w mieście Mysłowice oraz w całym regionie, opiera się o nowoczesną technologię, zarówno w kwestiach budowlanych, jak również nadzoru czy też wsparcia technicznego. Co możemy zaoferować w Remo Invest? Przede wszystkim solidne wykonanie, wsparcie techniczne, załatwienie wszystkich niezbędnych formalności oraz zrealizowanie całego projektu od początku do samego końca.

Nasi pracownicy zadbają o to, aby dom został wykonany solidnie i zgodnie ze sztuką budowlaną, natomiast kierownik budowy zadba o to, aby budowa przebiegała w sposób bezpieczny, a dom został wykonany zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi. Nasza efektywność, sprawność w działaniu oraz kompleksowa realizacja spowodują, iż otrzymacie Państwo gotowy budynek, w którym wystarczy urządzić wnętrza. Efektywność, solidność i precyzja to nasze najważniejsze cele podczas budowy każdemu domu.


Budowa Domów w Technologii Tradycyjnej

Budujemy i tworzymy domy w technologii tradycyjnej. Przygotowujemy najlepszy materiał, doradzamy oraz w pełni realizujemy całą inwestycję. Nasze domy wykonane w technologii tradycyjnej to solidne budynki, oparte o sprawdzone schematy, które pozwalają mieszkać nowocześnie, wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Domy Pasywne i Energooszczędne

Dzięki doborowi najlepszych materiałów, przygotowaniu wszystkich prac oraz wykonaniu niezbędnych projektów, wybudujemy dla Państwa dom marzeń. Domy pasywne to przyszłość budownictwa mieszkalnego, które są wyjątkowo trwałe, odporne na warunki atmosferyczne, a do tego gwarantują komfort w każdej sytuacji.

Domy dla Młodych w programie MDM

Specjalny program – Dom dla Młodych, powstał po to, aby ułatwić budowę wymarzonego domu młodym małżeństwom. Nasza firma nie tylko wybuduje Państwu dom z tego programu, ale również pomoże w załatwieniu wszelkich formalności. Dodatkowo, przygotujemy bardzo atrakcyjny cenowo projekt całej inwestycji budowlanej.

Wykończenie Wnętrza Domu

Realizujemy specjalistyczne wykończenia wnętrz na każdym etapie. Dobieramy zarówno wysokiej jakości materiały, jak również przygotowujemy cały zakres prac. Doradzamy. Współpracujemy z najlepszymi na rynku architektami, dzięki czemu pomagamy w przestronnie, wygodnie oraz komfortowo urządzić wnętrze.