Budowa Domów Katowice

Szanowni Państwo, nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy szukają profesjonalnego, kompleksowego oraz rzetelnego wykonawcy domów bezpośrednio pod klucz. Remo Invest zapewni Państwu doskonałe warunki współpracy, rzetelną obsługę oraz kompleksowość realizacji, od samej wyceny, aż po końcową realizację oraz odbiór budynku.

Zdajemy sobie sprawę, że budowa domów w Katowicach wymaga doświadczenia, wiedzy, precyzji oraz rzeczowości. Nasza firma realizuje zlecenia budowlane, począwszy od załatwienia niezbędnych pozwoleń, poprzez generalne wykonawstwo. Wybierając nas, jako wykonawców, decydujecie się Państwo nie tylko na solidnego wykonawcę, ale również firmę, które przeprowadzi pełny nadzór budowlany, zapewni profesjonalnego kierownika budowy, a także wykorzysta do realizacji zlecenia wyłącznie najlepsze materiały, które gwarantują trwałość budynku i zapewnią powodzenie tak dużej inwestycji, jaką jest budowa domu mieszkalnego bezpośrednio od podstaw.
 

Budowa Domów Katowice Kompleksowa Budowa Domów Katowice Katowice Domy
Budowa Domów Katowice i Okolice Nowe Domy Katowice dom Katowice

Budowa Domów w Technologii Tradycyjnej

Wykonujemy domy w technologii tradycyjnej, oparte o rozwiązania sprawdzone i efektywne, gwarantujące wysoką jakość wykonania, a także wysoki komfort zamieszkania. Domy realizujemy zgodnie z oczekiwaniami klienta, przestrzegając przy tym norm budowlanych.

Domy Pasywne i Energooszczędne 

Remo Invest posiada również duże doświadczenie w budowie domów pasywnych oraz specjalistycznych domów energooszczędnych. Ten system budownictwa zapewnia znaczące korzyści oparte na oszczędnościach. Domy charakteryzują się stabilnością temperatury oraz podwyższonym komfortem zamieszkania. Domy pasywne oraz energooszczędne dzięki nam nie muszą być kosztowne w budowie.

Domy dla Młodych w programie MDM 

Nasza firma wykonuje realizacje na podstawie programu MDM, czyli tworzymy Domy dla Młodych Małżeństw, które dopiero rozpoczynają życie na własną rękę. Nie ma nic lepszego niż rozpoczęcie wspólnego życia w nowoczesnym, doskonale wykonanym domu, który dodatkowo został zrealizowany zgodnie z oczekiwaniami w korzystnej cenie.

Wykończenie Wnętrza Domu 

Remo Invest to również remonty i profesjonalne wykończenie wnętrza domu. Posiadamy specjalistów, którzy są biegli w sztuce budowlanej. Dostęp do najlepszych materiałów oraz pełne doradztwo techniczne pozwalają realizować zlecenia zgodnie z oczekiwaniami każdego z naszych klientów. Wszystko tworzone po to, aby podnieść komfort życia.

Aktualności

więcej
13 Wrzesień 2021
Dzień dobry / Szanowni Państwo / Szanowna Pani / Szanowny Panie
10 Listopad 2020
Z tytułu sytuacji epidemiologicznej, ale też by ułatwić Państwu kontakt z
06 Listopad 2020
Zeszłej soboty pojawiliśmy się w dodatku do gazety Dziennik Zachodni.