Oferta

​Budowa tradycyjna 

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowej budowy domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, oraz budynków użytkowych metodą tradycyjną, na każdym etapie budowy, począwszy od fundamentów po stan deweloperski. Firma ukierunkowana jest na budowę domów energooszczędnych i pasywnych.

Formalności budowlane 

Firma Remo Invest udziela pomocy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z budową tj. znalezienie odpowiedniej nieruchomości gruntowej pod budowę, uzyskanie kredytu bankowego, dobór odpowiedniego projektu budowlanego, adaptacja projektu budowlanego, zapewnienie dostaw mediów, uzgodnienia w zakresie szkód górniczych, pozwolenie na budowę, zgłoszenia

Wykończenia „ pod klucz”

Realizujemy pełen wachlarz prac wykończeniowych wewnątrz budynków i mieszkań. Doradzamy na każdym etapie doboru materiałów wykończeniowych, współpracujemy z wykwalifikowanymi architektami wnętrz i hurtowniami.

Dotacje na budowę

Służymy wsparciem w procesie uzyskania dotacji na budowę zarówno ze środków krajowych jak i unijnych, zwłaszcza w zakresie MdM i dopłat na budowę domów energooszczędnych.

Aktualności

więcej
08 Październik 2020
Zapraszamy wszystkich niezdecydowanych do skorzystania z naszej promocji!
30 Styczeń 2020
Z przyjemnością zapraszamy do Gliwic na 21 Gliwickie Targi Budownictwa.
26 Czerwiec 2019
Skorzystaj z rabatu przy zakupie domu :-) serdecznie zapraszamy